ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Help
si: සහාය
