ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Required
sl: Obvezno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Help
sl: Pomoč

en: About
sl: O modulu

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki
