ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Required
sq: Kërkohet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Help
sq: Ndihmë

en: About
sq: Informacione
