ServiceM8 Webform Integration (1.0.0) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: - None -
ug: يوق

en: Quote
ug: نەقىل

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: 1 week
ug: ھەپتە 1

en: About
ug: ھەققىدە

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Troubleshooting
ug: كاشىلا
