Services (5.0.0-beta7) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Resources
el: Πηγές

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: User
el: Χρήστης

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: User login
el: Είσοδος

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Definition
el: Ορισμός

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
