Services (5.0.0-beta7) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Configure
eo: Agordu

en: User login
eo: Uzanta ensaluto
