Services (5.0.0-beta7) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: User
sk: Používateľ

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Definition
sk: Definícia

en: Services
sk: Služby

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
