Services (5.0.0-beta8) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: List
es: Listado

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Resources
es: Recursos

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: User
es: Usuario

en: Configure
es: Configurar

en: User login
es: Inicio de sesión

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Definition
es: Definición

en: Services
es: Servicios

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Authentication type
es: Tipo de autentificación

en: Allowed formats
es: Formatos permitidos

en: Resource
es: Recurso

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
