Services (5.0.0-beta8) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Configure
ta: தகவமைக்குக
