Services (5.0.0-beta8) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Resources
vi: Tài nguyên

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Configure
vi: Cấu hình

en: User login
vi: Đăng nhập

en: Definition
vi: Định nghĩa

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Resource
vi: Tài nguyên
