Services (5.0.0-beta9) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан
