Services (5.0.0-beta9) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Configure
am: ውቀር

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: Definition
am: ብየና
