Services (5.0.0-beta9) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: User
bg: Потребител

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: User login
bg: Потребителски вход
