Services (5.0.0-beta9) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Resources
he: מקורות

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: User
he: משתמש

en: Configure
he: הגדרות

en: User login
he: כניסה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Definition
he: הגדרה

en: Machine name
he: שם מכונה
