Services (5.0.0-beta9) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Resources
ro: Resurse

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: User
ro: Utilizator

en: Configure
ro: Configurează

en: User login
ro: Autentificare utilizatori

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Definition
ro: Definiție

en: Services
ro: Servicii

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Resource
ro: Resursă
