Services (8.x-4.0-beta1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Resources
is: Auðlindir

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Configure
is: Stilla

en: User login
is: Innskráning notanda

en: Definition
is: Skilgreining
