Services (8.x-4.0-beta2) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Resources
bo: ཐོན་ཁུངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
