Services (8.x-4.0-beta2) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Resources
oc: Ressorsas

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Configure
oc: Configurar

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Definition
oc: Definicion

en: Services
oc: Servicis

en: Machine name
oc: Nom sistèma
