Services (8.x-4.0-beta2) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Resources
pl: Zasoby

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: User
pl: Użytkownik

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Definition
pl: Definicja

en: Services
pl: Serwisy

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Allowed formats
pl: Dozwolone formaty

en: Resource
pl: Zasób

en: Manage services
pl: Zarządzanie usługami
