Services (8.x-4.0-beta3) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Configure
hy: կարգավորել

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: @label
hy: @label (@column)
