Services (8.x-4.0-beta4) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Resources
et: Ressursid

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: User
et: Kasutaja

en: Configure
et: Seadistus

en: User login
et: Sisenemine

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Definition
et: Definitsioon

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Resource
et: Ressurss
