Services (8.x-4.0-beta4) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: User login
ug: كىرىش
