Services (8.x-4.0-beta5) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Resources
ar: مصادر

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Configure
ar: ضبط

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Definition
ar: تعريف

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Resource
ar: مصدر
