Services (8.x-4.0-beta5) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Resources
be: Рэсусры

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Configure
be: Правіць

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Definition
be: Азначэнне

en: Machine name
be: Машынная назва
