Services (8.x-4.0-beta5) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Resources
da: Ressourcer

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: User
da: Bruger

en: Configure
da: Konfigurér

en: User login
da: Log ind

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: Allowed formats
da: Tilladte formater
