Services (8.x-4.0-beta5) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: User
jv: Panganggo

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: User login
jv: Login panganggo

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
