Services (8.x-4.0-beta5) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Resources
ka: რესურსები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია
