Services (8.x-4.0-beta5) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Resources
ru: Ресурсы

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: User
ru: Пользователь

en: Configure
ru: Настроить

en: User login
ru: Вход на сайт

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Definition
ru: Определение

en: Services
ru: Службы

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Authentication type
ru: Тип аутентификации

en: Allowed formats
ru: Доступные форматы

en: Resource
ru: Ресурс

en: Manage services
ru: Настройка сервисов
