Services (8.x-4.0-beta5) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Resources
uk: Ресурси

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: User
uk: Користувач

en: Configure
uk: Налаштувати

en: User login
uk: Вхід

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Definition
uk: Визначення

en: Services
uk: Служби

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Authentication type
uk: Тип автентифікації

en: Allowed formats
uk: Дозволені формати

en: Delete resource
uk: Вилучити ресурс

en: Resource
uk: Ресурс

en: Endpoint
uk: Кінцева точка

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
