Services (8.x-4.0-beta6) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Definition
eu: Definizioa

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Machine name
eu: Makinaren izena
