Services (8.x-4.0-beta6) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Resources
hr: Resursi

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Configure
hr: Prilagodi

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Definition
hr: Definicija

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
