Services (8.x-4.0-beta6) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Configure
ps: سازول

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
