Services (8.x-4.0-beta6) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Definition
sr: Дефиниција
