Services (8.x-4.0-beta6) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Enable
te: చేతనించు

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Resources
te: వనరులు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: User
te: వాడుకరి

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: User login
te: వాడుకరుల ప్రవేశం

en: Definition
te: నిర్వచనం
