Services (8.x-4.0-beta7) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Resources
lv: Resursi

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: User
lv: Lietotājs

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Definition
lv: Definīcija

en: Testing
lv: Testēšana

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
