Services (8.x-4.0-beta7) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Configure
mn: Тохируулах

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
