Services (8.x-4.0-beta7) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: User
nn: Brukar

en: Configure
nn: Konfigurer

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
