Services (8.x-4.0-beta7) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Configure
sl: Nastavi

en: User login
sl: Prijava

en: Testing
sl: Testiranje

en: Machine name
sl: Strojno ime
