Services API Key Authentication (3.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Machine name
de: Systemname

en: About
de: Über

en: Web services
de: Web-Dienste

en: Machine Name
de: Systemname

en: Api key
de: API-Schlüssel

en: The search server %name has been deleted.
de: Der Suchserver %name wurde gelöscht.
