Services API Key Authentication (3.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: ID
vi: Mã

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Web services
vi: Dịch vụ web

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ
