Services API Key Authentication (3.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Name
be: Імя

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: API Key
be: Ключ API

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Web services
be: Вэб-службы
