Services API Key Authentication (3.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Name
bn: নাম

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
