Services API Key Authentication (3.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Name
cs: Jméno

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Web services
cs: Webové služby

en: Machine Name
cs: Strojový název
