Services API Key Authentication (3.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Name
da: Navn

en: API Key
da: API-nøgle

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Web services
da: Web-services

en: Machine Name
da: Maskinnavn
