Services API Key Authentication (3.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
