Services API Key Authentication (3.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Name
fa: نام

en: ID
fa: شناسه

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
