Services API Key Authentication (3.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Name
fr: Nom

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Machine name
fr: Nom système

en: About
fr: À propos

en: Web services
fr: Services Web

en: Machine Name
fr: Nom système
