Services API Key Authentication (3.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Name
hi: नाम

en: ID
hi: आईडी

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में

en: Web services
hi: वेब सेवाएं
