Services API Key Authentication (3.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Name
id: Nama

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang

en: Web services
id: Layanan web

en: Machine Name
id: Nama Mesin
