Services API Key Authentication (3.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Name
is: Nafn

en: ID
is: Kenni

en: API Key
is: API Lykill

en: About
is: Um

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
